Hospoda U Rudolfů

V hospůdce U Rudolfů na první pohled upoutá návštěvníka výčepní pult se staročeskou pípou. Barový pult je obložen dřevem, které vytváří v prostoru hospody příjemnou atmosféru. Interiér je laděn do zelena. Místnost je vybavena televizí, promítacím plátnem a dataprojektorem. Televizní přenosy je možné převádět na plátno, což se již několikrát osvědčilo při významných sportovních akcích. V prostoru nekuřácké hospody je přibližně 50 míst. V zimě dotváří pozitivní náladu v místnosti plápolající oheň v krbových kamnech. V létě dávají návštěvníci přednost posezení na kryté terase, kde jsou v těsnějším kontaktu s přírodou.

Milovníci piva mohou očekávat Pilsner Urquell 12° a další 10° nebo 11° pivo dle denní nabídky. V případě soukromé oslavy točíme pivo dle přání zákazníka.

Pro vinaře je připravena pestrá nabídka vynikajících moravských vín. Kvalitní uchování vína je zajištěno ve vinném sklípku, ve kterém je stálá teplota. Můžete u nás ochutnat lahvová vína od předních českých vinařů Josefa Valihracha a Josefa Dufka.  

Penzion Lhota-Vlasenice se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny.

Návštěvníkům nabízíme především klid a relaxaci od hluku motorů a nespočet možností vycházek do okolní krásné přírody. 

Sociální síť facebookWebové album PicasaFotogalerie na rajce.net

Kulturní dům VlaseniceKulturní dům Vlasenice

Mgr. Martin Lang

Vlasenice 27, Kamenice nad Lipou 394 70

e-mail: lang.martin@centrum.cz

Telefonické objednávky: +420 774 941 917

GPS souřadnice: 49° 18' 12.5976411" N, 15° 7' 27.7143288" E

CHCI NAPLÁNOVAT TRASU